صفحه اصلی>>>خدمات مدیریتی>>>مشاور سرمایه گذاری

مشاور سرمایه گذاری

سرمایه گذاری وسیله ای برای رشد پول شما است تا با صرف کمترین انرژی و کوتاه ترین زمان در تجارت، تولبد، املاک، ارزدیجیتال به سودهی برسید. سرمایه گذاری معمولا با این امید به چرخه در می آید تا با گذشت زمان رشد کند و افزایش یابد.

برای همه افراد دشوار است که بدانند پول خود را کجا سرمایه گذاری کنند تا به سود برسند، مشاور سرمایه گذاری دارایی های مشتری را بررسی می کند و طبق بودجه ای که فرد می خواهد سرمایه گذاری کند، تجزیه و تحلیل هایی را به عمل می آورد و برنامه ریزی هایی را انجام می دهند و به آنها کمک می کنند تا نیازهای خود را برآورده سازند و به اهداف مالی خود برسند.

یک کسب و کار ایده‌آل، بازدهی بالایی نسبت به سرمایه‌اش ایجاد می‌کند و سرمایه زیادی را برای آن بازدهی‌های بالا اختصاص می‌دهد. چنین کسب و کاری به یک ماشین سود مرکب تبدیل می‌شود.

«وارن بافت»

پرسش های شما

تنها سرمایه گذاران با تجربه می توانند در مورد چگونگی اجرای سرمایه گذاری مطمئن باشند. و همه فعالین اقتصادی شاید نتوانند تمامی فاکتورهای یک سرمایه گذاری را بسنجند و این مشاورین هستند که می توانند راهنمایی های صحیح و حرفه ای را برای آنان به اجرا در آورند. سرمایه گذاران با استفاده از مشاورین ما می توانند با دید بهتری بازار را بررسی کرده و با اطمینان بیشتری دارایی خودشان را وارد چرخه کسب و کار کنند. استفاده از مشاور در سرمایه گذاری می تواند خطرات ورشکستگی و زیان مالی را کم تر و یا حتی به صفر برساند.

اگر قصد دارید تا برای رونق کسب و کار خود سرمایه‌گذاری کنید، بهتر است در ابتدا برنامه و هدفتان مشخص شود. چه نوع سرمایه‌گذاری را مدنظر دارید؟ چقدر نسبت به بازار هدف آشنا هستید؟ آیا با نوسانات و تورم بازار می‌توانید سرمایه خود را افزایش دهید؟

مشاور سرمایه گذاری باتجربه می تواند پاسخ این سوالات را با عدد ورقم در تحلیل مناسب در اختیار شما بگذارد و شرکت اسوه با قراردادی منصفانه باتوجه به میزان وقت و نیروی که استفاده شده است مبلغی رادریافت نماید(قبل از عقد قرارداد برآورد اولیه صورت می گیردو دستمزد به کارفرما اعلام می شود).

هزینه های مشاوره سرمایه گذاری در شرکت اسوه پس از مذاکره اولیه و بازدید، عارضه یابی، برآورد های اولیه براساس نفر ساعت تعیین می گردد و پس از عقد قرارداد زمان پرداخت آن توافق می گردد.

لازم به ذکر است نفر ساعت براساس سابقه و پیچیدگی موضوع متفاوت است