صفحه اصلی>>>خدمات مالی و مالیاتی

خدمات مالی

افزایش حجم تجارت و نیاز روز افزون فعالین اقتصادی به خدمات مالی و مدیریت موجب وسیعتر شدن بازار شده است.

رقبای تجاری بیشتر شده و قیمت ها به راحتی دراختیار مشتریان قرار می گیرد، به همین دلایل برای انجام امور مالی به افراد متخصص و باتجربه نیاز است.

این خدمات اگر بروز و حرفه ای باشد کمک می کند تا با سرعت و دقت بیشتری نسبت به رقبای خود به تجارت بپردازید.

در قراردادهای خدمات حسابداری ما به بخش های مالی حال و آینده فعال اقتصادی رسیدگی می کنیم، مانند اصلاح رویه و روال ها، گزارشات مورد نیازدستگاه های ذینفع و آگاه کردن بموقع صاحب کسب و کار از وضعیت حقیقی کار خودش.

 • بررسی کارآیی و میزان سود (زیان) هریک از محصولات تولیدی شرکتها

 • انجام عملیات انبار گردانی و سیستمهای انبارداری، کدینگ کالا و کنترل موجودی

 • انجام خدمات حسابداری و مالی بنگاه های اقتصادی

  مشاوره و خدمات مالیاتی

  راه حل‌های ما باعث کاهش مالیات پرداختی شما می‌ شود، آموزش معافیت‌های مالیاتی و تسهیلاتی که قانون برای شما قایل شده برای اداره بهتر بنگاه اقتصادی اهمیت دارد. اهمیت امور مالیاتی برای فعالین اقتصادی به اندازه‌ای است که می‌بایست همیشه یک مشاور امین و حرفه‌ای کنارشما باشد، با ما می توانید آسوده به کسب و کار خودبپردازید. بخشی از خدمات مالیاتی اسوه به شرح زیر است.

  • مشـاوره تخصصی مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی وحقوقی

  • پذیرش پرونده های بدهی مالیاتی و تعیین تکلیف آن

  • پیگیری و خاتمه دعاوی در هیات های حل اختلاف مالیاتی

   پرسش های شما

   کسب و کارها به خدمات مالی نیاز دارند تا بتوانند امور مالی بنگاه اقتصادی خود را مدیریت کنند.مدیران کسب و کار تا حدی می‌توانند در امور مالی شرکت خود تاثیر داشته و آن را بهینه کنند. اما حوزه تخصصی مالی از علم و تجربه مدیران کسب و کار خارج است. در این موارد استخدام متخصص امور مالی یکی از گزینه های پیش روی مدیران است همچنین برون سپاری و عقد قرارداد برای دریافت خدمات مالی موثر و تخصصی یک گزینه خوب و قابل اتکا می باشد.

   مجموعه خدمات مالی و حسابداری توسط کارشناسان شرکت اسوه بررسی شده و سپس در بخش های مختلف مشاوره و اجرایی انجام می شود، امکانات یک شرکت با پرسنل دورقمی به مشتری خدمت این امکان را می دهدکه همیشه به شرکت دسترسی داشته و با فرد طرف نباشد.درارایه خدمات مالی بصورت فردی عملاً ضمانت خدمات معنی ندارد و در صورت بیماری و یا فوت کارمیان زمین و آسمان رها می شود. ومتضرراصلی صاحب بنگاه اقتصادی خواهد بود. اما در شرکت اسوه برابر قرارداد تعهدات مشخص است و در صورت عدم حضور یک کارشناس، نفر جایگزین کاررا ادامه خواهد داد.

   ما دارای مجموعه خدمات اجرایی، مشاوره، مالیاتی و سرمایه گذاری با بیش از ۲۵ ساله سابقه و بیشترین پرسنل در جنوب غرب کشور هستیم.

   سازمان ما با داشتن کارشناس با تخصص های مختلف می تواند از تمامی ابعاد به فعالیت اقتصادی شما نگاه کند و گزینه مناسب را در اختیار شما قراردهد.

   ما ریسک شما درکسب و کارراکاهش می دهیم.

   پرداخت مالیات و آگاهی از مسائل مربوط به آن، از الویت های اصلی فعالین اقتصادی است.فعال اقتصادی می خواهد با کمک ما کمترین میزان مالیات را پرداخت کنند و از طرفی، تمامی موارد قانونی را رعایت کنند. اما اکثر آن‌ها از مسائل روز مالیاتی و قوانین آن آگاهی ندارند.این امر باعث می شود افراد برای کسب و کار خود به شرکت اسوه، مراجعه کنند، تا علاوه بر آگاهی بیشتر نسبت به قوانین، کمترین میزان مالیات را پرداخت کنند

   اول اینکه کار را با بررسی نیازهای خودتان شروع کنید. اگر نیازهای مالیاتی شما ساده و پایه‌ای هستند هر مشاوری از پس انجام کارهای شما برخواهد آمد. اما اگر احساس می‌کنید کار یا فعالیتی که برای انجام‌دادنش به کمک نیاز دارید دشوار و پیچیده است، بهتر است به شرکت اسوه مراجعه کنید.  راه اندازی کسب و کار تازه، بررسی وضعیت مالیات‌های معوقه و پرداخت‌نشده از دلایل مراجعه به ما است.ما متخصص در حوزه برنامه‌ریزی مالی هستیم، مشاوری را انتخاب کنید که علاوه بر آشنایی با مسائل قانونی و حقوقی در حوزه مالیات، درزمینه برنامه ریزی مالی هم متخصص باشد. چنین ما مسائل مالیاتی شما را متناسب با وضعیت مالی‌تان تنظیم خواهد کرد. و از حیث پرداخت مالیات انتخاب‌های هوشمندانه‌ای پیش روی‌تان قرارمیدهیم واین برای‌ شما بسیار ارزشمند خواهد بود.

   برای کاهش هزینه ها تصمیم گرفته‌اید؟

   در اولین فرصت تماس بگیرید و جزئیات کار را از ما بخواهید. کارشناسان ما تجربیات‌شان را با شما در میان خواهند گذاشت